Atlikti Biostile ViaChole Fiber® Klinikiniai tyrimai. Biostile Viachole Fiber® – tai maisto papildas, kuriame gausu skaidulų, cholino ir inozitolio. Jame yra gliukomanano iš konjako, kuris padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje.

ViaChole Fiber® poveikis patvirtintas klinikiniais tyrimais

ViaChole Fiber® poveikis patvirtintas klinikiniais tyrimais

KLINIKINIŲ TYRIMŲ DUOMENYS*

Intervenciniame atsitiktinių imčių klinikiniame tyrime dalyvavo 120 asmenų, kurie 8 savaites naudojo Biostile ViaChole Fiber® ir 4 kitus produktus. Tyrimu buvo siekiama nustatyti, kokį poveikį kiekvienas papildas turi metabolinio sindromo sudedamosioms dalims (pavyzdžiui, MTL cholesteroliui, visceraliniams kūno riebalams) antsvorio turintiems ir nutukusiems suaugusiesiems. Visi tiriamieji buvo sveiki asmenys, kurių KMI buvo nuo 25 iki 30 kg/m2. Visi jie taip pat turėjo laikytis ribojamosios dietos.

REIKŠMINGI ĮRODYTI REZULTATAI*

✔️ Svorio sumažėjimas iki 11 kg*
✔️ KMI sumažėjimas iki 1,76 vieneto*
✔️ Visceralinių kūno riebalų sumažėjimas 0,9 vieneto*
✔️ MTL cholesterolio sumažėjimas 0,54 mmol/l**
✔️ Bendro cholesterolio kiekio kraujyje sumažėjimas iki 10 %**

*Rezultatai po 8 savaičių     **Rezultatai po 4 savaičių

REIKŠMINGI ĮRODYTI REZULTATAI*

✔️ Svorio sumažėjimas iki 11 kg*
✔️ KMI sumažėjimas iki 1,76 vieneto*
✔️ Visceralinių kūno riebalų sumažėjimas 0,9 vieneto*
✔️ MTL cholesterolio sumažėjimas 0,54 mmol/l**
✔️ Bendro cholesterolio kiekio kraujyje sumažėjimas iki 10 %**

*Rezultatai po 8 savaičių
**Rezultatai po 4 savaičių

Vidutinis svorio sumažėjimas tiriamojoje grupėje, vartojusioje Biostile ViaChole Fiber® skaidulas

Bendrojo cholesterolio kiekio skirtumas po Biostile ViaChole Fiber® skaidulų vartojimo

*Klinikinis tyrimas: penkių maisto papildų, derinamų su ribojamąja dieta, poveikis antsvorio turinčių ir nutukusių suaugusiųjų metaboliniam sindromui, atliktas 2022 m. 120 tiriamųjų [ClinicalTrials.gov Identifier: NCT05333315].

VIACHOLE FIBER® SUDĖTYJE
NAUDOJAMOS NATŪRALIOS MEDŽIAGOS

ViaChole Fiber® yra maisto papildas, kuriame gausu skaidulų, inulino ir inozitolio. Jo sudėtyje taip pat yra iš konjako gauto gliukomanano, kuris padeda palaikyti tinkamą cholesterolio kiekį kraujyje ir, jei laikomasi ribotos energijos dietos, padeda mažinti kūno svorį. Sudėtyje taip pat yra cholino, kuris atlieka svarbų vaidmenį kepenų veikloje ir prisideda prie homocisteino ir riebalų apykaitos.

SKAIDULOS IŠ NATŪRALIŲ ŠALTINIŲ

Sudėtyje esančios Balkšvojo gysločio (Plantago ovata) skaidulos, padeda detoksikuoti virškinimo sistemą, skatindamas reguliarų tuštinimąsi, šalina atliekas iš žarnyno ir suaktyvina peristaltiką (sklandų raumenų sluoksnių susitraukimą storojoje žarnoje). Obuolių skaidulų nauda pasireiškia tuo, kad jos valo žarnyną ir gerina maistinių medžiagų įsisavinimą. Obuolių pektinas, natūraliai esantis obuoliuose yra tirpi skaidulinė medžiaga, t. y. valgant jis pritraukia vandenį. Tai padeda iš organizmo lengviau pašalinti atliekas ir suteikia sotumo jausmą.

GLIUKOMANANAS PADEDA MAŽINTI SVORĮ

ViaChole Fiber® sudėtyje yra Gliukomanano, kuris taip pat priskiriamas maistinėms skaiduloms. Pagrindinis jo šaltinis yra Rytų ir Pietryčių Azijoje augantis augalas konjakas (Amorphophallus cognac). Konjako šaknys arba gumbai plačiai naudojami japonų ir korėjiečių virtuvėje. Europoje jis naudojamas maisto papilduose, pavyzdžiui, tip pat ir Biostile ViaChole Fiber®. Teigiamas poveikis pasiekiamas per parą suvartojant 3 g gliukomanano trimis dozėmis po 1 g, užgeriant 1-2 stiklinėmis vandens prieš valgį ir laikantis ribotos energijos dietos.

INOZITOLIS PADEDA SUMAŽINTI ŽARNYNO PRALAIDUMĄ

Inozitolis skatina zonulino pusiausvyrą organizme, kad sumažėtų žarnyno pralaidumas ir sustiprėtų imuninė sistema. Nesandarus žarnynas arba žarnyno pralaidumas – tai būklė, kai pažeidžiama plonosios žarnos gleivinė, todėl nesuvirškintos maisto dalelės, toksinės atliekos ir bakterijos “prasiskverbia” pro žarnyną ir patenka į kraują. Zonulinas yra žarnyno ir kepenų ląstelėse sintetinamas baltymas, kuris didina žarnyno pralaidumą. Todėl, sumažėjus zonulino kiekiui, žarnyno sienelės tampa atsparesnės. Inozitolis palengvina tokius simptomus kaip pilvo pūtimas, pilvo diskomfortas, viduriavimas, vidurių pūtimas ir vidurių užkietėjimas, palaikydamas normalią žarnyno funkciją.

INULINAS, MAISTAS GEROSIOMS BAKTERIJOMS

Prebiotikai, tokie kaip inulinas, yra geras maistas žarnyno bakterijoms, padeda augti gerajai mikroflorai, gerina virškinimą ir skatina svorio mažėjimą. Inulinas yra tirpių skaidulų rūšis, kuri gali pagerinti virškinimo sistemos veiklą, atkurdama gerųjų bakterijų pusiausvyrą virškinimo sistemoje. Jis mažina vidurių užkietėjimą, skatina svorio mažėjimą ir padeda skatinti žarnyno mikrofloros augimą.

ViaChole Fiber® įsigyti galima mūsų parduotuvėje