Biostile

tai maisto papildai, kosmetika ir arbatos, skirtos padėti šiuolaikiniams žmonėms veiksmingai palaikyti sveikatą ir sveiką gyvenimo būdą.

Visi produktai yra gaminami savo pačios gamykloje Slovėnijoje,  Biostile būstinėje, Komno mieste. Biostile išsiskiria tuo, jog kuria aukščiausios kokybės produktus, kuriems naudoja tik kokybiškiausias žaliavas ir taiko griežčiausius pramonės standartus gamyboje. Biostile gaminiai yra sukurti bendradarbiaujant įvairių sričių ekspertams iš viso pasaulio.

Iš daugelio kitų gamintojų Biostile maisto papildų gamybos principai  išsiskiria visuminiu, holistiniu požiūriu į kūną, išskirtinėmis papildų formulėmis ir unikaliomis produktų kūrimo technologijomis, kurios leidžia ženkliai padidinti produktų įsisavinimą ir efektyvumą.  Didžiausias dėmesys skiriamas ne pavienėms sudedamosioms maisto papildų dalims, o bendram visų veikliųjų medžiagų sinerginiam poveikiui.

Biostile produktų formulėse derinamos šiuolaikinės žinios, įgytos atliekant mokslinius tyrimus, bei patirtis, įgyta taikant tradicinius metodus ir geriausią praktiką iš viso pasaulio. Jei įmanoma ir tikslinga, vietoj sintetinių analogų naudojami ekologiški ingredientai, gauti iš gamtos. Visų produktų, kuriose nėra gyvūninės kilmės ingredientų, kapsulės pagamintos iš hidroksipropilmetilceliuliozės (HPMC), todėl jos tinka ir veganams.

Dauguma produktų sudėčių yra pritaikytos prie šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ypatumų bei atliepia tam tikrus poreikius geografinėje aplinkoje.

Į Biostile asortimentą taip pat įeina Dr. Tomislav Majić programos, kurios yra mūsų ilgalaikio, aktyvaus ir vaisingo bendradarbiavimo rezultatas. Jos skirtos veiksmingiau kovoti su vadinamuoju metaboliniu sindromu.

Dr. Tomislav Majić, medicinos mokslų daktaras, yra Širdies reabilitacijos centro Terme Šmarješke Toplice Spa įkūrėjas, vienas iš Slovėnijos angiologų sekcijos įkūrėjų, Slovėnijos kardiologų ir angiologų asociacijos narys ekspertas. Jis vis dar aktyviai dirba kardiologu.

Kokybės sertifikatai

Biostile gaminiai gaminami pagal aukščiausius pramonės standartus. Visuose gamybos procesuose ir visoje tiekimo grandinėje taikoma griežta visų gamybos procesų kontrolė, kad būtų užtikrinta aukščiausios kokybės žaliavų atranka ir nuolatinė stebėsena. Renkamės tik tas žaliavas ir medžiagas, kurios visiškai atitinka ES reglamentus. Tai reiškia, kad pageidaujamų medžiagų kiekis ir nepageidaujamų medžiagų nebuvimas patvirtinamas standartizuotais analizės metodais, kurie atliekami tik tam tikslui sertifikuotose Europos laboratorijose. Gamyboje naudojame žaliavas,kurių kokybę patvirtina ne tik teisės aktuose nustatyti reikalavimai, bet ir papildomos analizės.

ISO 22716 BIO sertifikatas

Kosmetikos produktų gamybos ir platinimo srityje aukštą gamybos proceso kokybę patvirtina ISO 22716:2007 Kosmetika – geros gamybos praktika (GGP).

Maisto produktų gamybos ir platinimo srityje kontrolės įstaiga KON-CERT institutas išdavė BIO sertifikatą Nr. 400208243

ISO 22000: 2005 standartas, GGP ir RVASVT sertifikatai

Turėdami ISO 22000:2005 ir GGP – Geros gamybos praktikos – sertifikatus, įrodome, kad esame atsakingi maisto produktų gamintojai, užtikrinantys gatavų produktų saugą ir atitinkantys teisės aktų reikalavimus.

Su SIQ sertifikatu Nr. F-092 įrodome, kad turime įdiegtą ir tinkamai prižiūrimą valdymo sistemą, atitinkančią RVASVT standarto reikalavimus.

Įmonės tinklalapis: www.biostile.org