Sąnarių ir stuburo sutrikimai tampa viena dažniausių vyresnio amžiaus žmonių problemų išsivysčiusiose šalyse ir dėl vis didėjančio gyventojų senėjimo.

Sąnarių problemų spektras yra platus. Daug kas priklauso nuo gyvenimo būdo, aktyvumo, amžiaus, svorio ir net lyties. Tačiau kelio, nugaros ir pirštų skausmai būdingi visiems, kurie kenčia nuo sąnarių problemų. Dažniausiai pasitaikančios sąnarių ligos yra reumatas, osteoartritas, osteoporozė ir išialgija.

Ar žinojote, kad daugelį sąnarių problemų sukelia kremzlės susidėvėjimas?

Kremzlės susidėvi, kai sąnariai perkraunami. Skausmą dažnai lemia uždegiminė liga ir sumažėjęs organizmo gebėjimas gaminti maistines medžiagas, kurios padeda organizmui kovoti su uždegimu.

Bėgant metams kaulų mineralinis tankis mažėja, todėl didėja kaulų lūžių rizika. Kaulų mineralinį tankį galima išlaikyti tinkamai derinant optimalią mitybą ir saikingą fizinį aktyvumą. Tačiau visus būtinus mineralus ir medžiagas galima sėkmingai pakeisti ir tinkamai derinant aukštos kokybės maisto papildus, pavyzdžiui, kolageną sąnariams.

Sąnarių skausmo sukeliamų problemų spektras labai platus. Daug kas priklauso nuo gyvenimo būdo, aktyvumo, amžiaus, svorio ir net lyties. Tačiau visiems, kurie kenčia nuo sąnarių problemų, būdinga tai, kad jiems skauda kelius, nugarą, sąnarius, jie jaučia rytinį sustingimą, prastą sąnarių judrumą, prastesnę gyvenimo kokybę ir mažiau galimybių aktyviai leisti laisvalaikį.

Yra daugybė sąnarius pažeidžiančių ligų, kurios skirstomos į uždegimines ir degeneracines. Dažniausiai pasitaikančios sąnarių ligos yra reumatas, osteoartritas, osteoporozė, išialgija, išvarža, riešo kanalo sindromas, skausmingi ir patinę sąnariai.

Biostile maisto papildai raumenų ir sąnarių skausmui malšinti

Sveikus sąnarius galima išlaikyti tinkamai derinant optimalią mitybą ir saikingą fizinį aktyvumą. Visus reikalingus mineralus ir medžiagas taip pat galima sėkmingai įtraukti į kasdienę rutiną, tinkamai derinant aukštos kokybės maisto papildus.

Active joint maisto papildas užima išskirtinę vietą plačiame Biostile gaminių asortimente. Specialiai sąnarių problemoms malšinti sukurtas priešuždegiminis ir skausmą malšinantis preparatas, kurio veikliųjų medžiagų derinys gerai apgalvotas.

Biostil maisto papildas Active Joint gali veiksmingai padėti pagerinti sąnarių judrumą ir sumažinti sąnarių skausmą. Jame yra natūralių augalų ekstraktų, kolageno ir mangano, jis pasižymi skausmą malšinančiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Jis padeda išlaikyti sveikus sąnarius ir atkuria sąnarių jungiamąjį audinį.

Geresni rezultatai priklauso nuo optimalaus sudedamųjų dalių ir produktų derinio, todėl rekomenduojame Active Joint kapsules vartoti kartu su B-kompleksu. Biostile ekspertai sukūrė B-komplekso kapsules, kurių sudėtyje yra visas B-komplekso vitaminų spektras (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12), cholinas, taip pat ekologiškai surištas silicis iš jaunų bambuko ūglių ir natūralus vitaminas C iš erškėtuogių vaisių.

Taip pat svarbu sąnarius prižiūrėti išoriškai. Easy Step – veiksmingas sąnarių kremas su gliukozaminu, mineralais ir vaistažolėmis – puikiai dera su Active Joint ir B-komplekso kapsulėmis.

Gerai žinoma, kad norint išlaikyti sveikus sąnarius, svarbu išlaikyti judrumą. Tačiau tai labai sunku, kai turite problemų ir jaučiate skausmą… Biostil sveikų sąnarių paketas padės jums būti judresniems ir mažiau skaudėti sąnarius.