Efektyvumas, sauga ir maisto papildų kokybė visada buvo Biostile vertybės.

Todėl daug dėmesio skiriame savo moksliniams tyrimams ir plėtrai bei klinikiniams mūsų produktų tyrimams, kuriais oficialiai patvirtinamas didelis Biostile maisto papildų veiksmingumas ir kokybė.

Atlikti klinikiniai tyrimai patvirtino – BMT® Q10 įsisavinimas yra 5 kartus didesnis

Sveikatos mokslų fakulteto duomenys patvirtina, kad mikrokapsulėje esantys kofermento Q10 (BMT®) papildai akivaizdžiai geriau įsisavinami nei standartiniai Q10 papildai.

Toliau pateiktame paveikslėlyje parodyta kofermento Q10 koncentracija kraujo plazmoje po dviejų skirtingų maisto papildų suvartojimo per 24 valandų laikotarpį.

Kaip buvo vykdomas BMT® Q10 tyrimas?

Sveikatos mokslų fakultete atliktame tyrime buvo lyginamas BMT® kofermento Q10 ir standartinio Q10 papildo įsisavinimas sveikiems savanoriams.

Tyrimas truko 6 savaites, kiekvienas savanoris vartojo vieną Q10 papildą, po to buvo atliekami tyrimai, po 3 savaičių buvo vartojamas antras Q10 papildas, o po to pakartoti tyrimai. Savanorius visą laiką lydėjo kvalifikuoti specialistai.

Kas yra klinikiniai tyrimai?

Klinikiniai bandymai arba klinikiniai tyrimai – tai medicinos mokslo šaka, kurioje tiriamas maisto papildų ar vaistų veiksmingumas ir saugumas pacientams arba sveikiems savanoriams.

Šiuo metu Biostile yra didžiausias klinikinių tyrimų Primorsko universiteto Sveikatos mokslų fakultete Slovėnijoje užsakovas.
Norint gaminti kokybiškus, veiksmingus ir patikimus maisto papildus, būtini veiksmingi klinikiniai tyrimai.

Biostile BMT® Mikrokapsuliavimo technologija

Tai unikali mokslinė technologija, leidžianti padidinti maisto papildų įsisavinimą mūsų organizme. Mikrokapsuliavimo metu veiklioji maisto papildo medžiaga yra uždaroma į aplink ją suformuotą sienelę, kitaip vadinama mikro kapsulę. Tokiu būdu maisto papildas yra ne tik apsaugomas gamybos ir transportavimo procese, bet visų svarbiausia, ši mikro sienelė leidžia reguliuoti maisto papildo pasisavinimą mūsų organizme. Mikrokapsuliavimo metu papildoma kapsulės sienelė gali būti skirtingos apimties, nuo 100 nm iki 2000 mikronų, todėl jos storis nustato, kur virškinimo procese papildo „apsauga“ (mikro sienelė) suirs. Taip Biostile užtikrina, kad veikliosios medžiagos pasiektų reikiamą organą, pavyzdžiui, žarnyną. Taigi, mikrokapsuliavimo pagalba veikliosios medžiagos atsiskleidžia tame organe, kur jų įsisavinimas ir efektyvumas yra geriausias. 

BMT® Nikrokapsuliavimas suteikia:

✔️ Didesnį veikliosios medžiagos veiksmingumą,

✔️ Tikslingą veikliųjų medžiagų pristatymą,

✔️ Geresnį biologinį pasisavinimą,

✔️ Kontroliuojamą veikliųjų medžiagų išsiskyrimą virškinimo trakte.

Biostile patentuota BMT® mikrokapsuliavimo technologija naudojama maisto papildams, kurių sudėtyje yra kofermento Q10, vitamino C, vitamino D3, Kurkumino, Resveratrolio ir CBD kanabidiolio, gaminti.

Daugiau informacijos apie kiekvieną BMT® produktą rasite ČIA.