Daug rašyta apie cholesterolį. Tiesą sakant, informacijos yra tiek daug, kad ji paini ir sunku susidaryti teisingą vaizdą. Cholesterolis tapo šiuolaikinių laikų, mūsų gyvenimo būdo, mitybos, o svarbiausia – viso spaudimo, kurį patiria šiuolaikinis žmogus, kovodamas dėl išlikimo ir dėl to patiriamo streso, palydovu, beveik sinonimu.

Yra teigiamas ir neigiamas stresas. Abu juos atsinešėme su savimi nuo laikų pradžios. Teigiamas stresas skatina, paruošia ir padeda įveikti būsimą iššūkį, o neigiamas stresas paralyžiuoja, sustabdo ir ilgainiui sunaikina. Galite įsivaizduoti, kaip mūsų tolimi protėviai medžiojo, kad išlaikytų save ir savo šeimas, ir kiek daug teigiamo ir neigiamo streso jie patyrė medžiodami. Net ir neatlikus mokslinių tyrimų, galima drąsiai teigti, kad šiuolaikinis žmogus patiria daug daugiau neigiamo streso, nes stengiasi išgyventi kitaip.

Cholesterolio susidarymą lemiantys veiksniai

Prie mitybos (per daug sočiųjų riebalų ir cukraus) pridėkite stresą, alkoholį, rūkymą ir nepakankamą fizinį aktyvumą, ir turėsite vieną iš pagrindinių veiksnių, lemiančių padidėjusį kenksmingo cholesterolio kiekį organizme. Tai nesveikas gyvenimo būdas.

Kiti veiksniai yra tam tikros ligos (diabetas, hipotirozė, nefrozinis sindromas, lėtinis inkstų nepakankamumas, obstrukcinė kepenų liga, nervinė anoreksija, sisteminė raudonoji vilkligė, ūminis hepatitas). Taip pat įtaką turi ir vaistai (geriamieji kontraceptikai, ciklosporinas, tiazidiniai diuretikai, beta adrenoblokatoriai, gliukokortikoidai).

Kas yra cholesterolis ir kodėl padidėjęs cholesterolio kiekis yra kenksmingas?

Cholesterolis yra gyvybiškai svarbi medžiaga, visų kūno ląstelių, hormonų, vitaminų ir tulžies rūgščių statybinė medžiaga. Daugiausia jo gaminama kepenyse, o dalis į organizmą patenka su maistu.

Sveikam žmogui padidėjus cholesterolio kiekiui su maistu, kepenys gali tai kompensuoti sumažindamos cholesterolio gamybą. Tačiau jei su maistu suvartojamo cholesterolio kiekis per ilgai būna per didelis, kepenys praranda gebėjimą save reguliuoti, todėl cholesterolio kiekis kraujyje palaipsniui didėja ir galiausiai lieka nuolat padidėjęs.

Kai cholesterolio organizme yra daugiau nei reikia, prasideda aterosklerozės procesas. Šio proceso metu likęs cholesterolis kaupiasi kraujagyslių sienelėse, todėl jos susiaurėja ir galiausiai užsikemša. Dėl sumažėjusios kraujotakos ir dėl to sumažėjusio organų aprūpinimo deguonimi atsiranda krūtinės angina, širdies priepuolis, insultas, inkstų nepakankamumas ir periferinė galūnių arterijų liga. Aterosklerozė taip pat gali susilpninti kraujagyslės sienelę ir sukelti kraujagyslės išsiplėtimą, kuris vadinamas aneurizma. Kai ji plyšta, prasideda vidinis kraujavimas.

Kur patys galime nuveikti daugiausiai?

Dabar, kai tai išsiaiškinome, pereikime prie veiksnio, kuriam galime daryti didžiausią įtaką – gyvenimo būdo. Atvirai kalbant, dauguma mūsų žino, ką turėtume daryti ir kaip sveikai gyventi, bet kažkodėl visada pritrūksta laiko. Be to, dažnai būname per daug pavargę, todėl imamės trumpesnių kelių. Mes nepakankamai sveikai maitinamės, tik įkrauname baterijas. Vis žadame sau, kad daugiau judėsime, bet visada randame, dėl ko užsisklęsti. Kai randame laiko pabūti su draugais, sakome sau: “Dabar tikrai nedrausiu sau valgyti ir gerti, verčiau šiek tiek pasilinksminsiu”. Dažnai nesuvokiame, kad žinodami, kas yra teisinga, bet to nedarydami, tik dar labiau įsitempiame. Kaip ištrūkti iš užburto rato?

Biostile turi sprendimą

Kadangi visi žinome, kad stebuklingos lazdelės nėra, šiuo atveju taip pat teks įdėti šiek tiek valios ir energijos. Taigi, tai derinys, kuris neturėtų būti pernelyg sunkus visiems, norintiems išlikti sveikiems ar pagerinti savo savijautą:

  • Tačiau būkime šiek tiek kruopštesni, kai kalbama apie mankštą.
  • Stebėkime, ką valgome
  • Galime padėti organizmui papildais, kad jis lengviau susidorotų su visais stresais.
  • Visa tai mums padės daug ką nuveikti patiems.

Mūsų ekspertų komanda parengė daugybę produktų, kurie padės jums įgyvendinti šį planą.

Juose yra kofermento Q10, seleno, bičių pienelio, elaginės rūgšties, granatų sulčių ir naudingųjų skaidulų. Kiti yra šiek tiek pažįstami, tačiau Q10 yra šiek tiek paslaptingesnis.

Kas yra kofermentas Q10?

Kofermentas Q10 atlieka itin svarbų vaidmenį paverčiant maistą į būtiną energiją ląstelėms. Gyvenimas nebūtų įmanomas be kofermento Q10, nes jis suteikia organizmui reikiamą energijos kiekį
normaliam funkcionavimui. Kartu tai labai svarbus antioksidantas, apsaugantis mūsų organizmą nuo laisvųjų radikalų. Laisvieji radikalai, pavojingos aktyvios ir nestabilios molekulės, kurios gali pažeisti lastelių genetinę medžiagą, baltymus, riebalus ir kitas svarbias mūsų ląstelių molekules, todėl yra vienos iš pagrindinių žmogaus senėjimo ir daugelio ligų priežasčių.

Ką mes siūlome?

Immune Power sudėtyje yra atrinktų ingredientų, kurie padeda palaikyti normalų cholesterolio ir trigliceridų kiekį kraujyje, taip užtikrindami sveiką širdies ir kraujagyslių sistemą.
Speciali sudedamoji dalis bičių pienelis yra veiksmingas elementas, padedantis palaikyti stiprią imuninę sistemą. Produkto sudėtyje yra elaginės rūgšties. Šis itin stiprus antioksidantas padeda palaikyti švarias kraujagyslių sieneles ir sklandžią kraujo tėkmę. Kai sumažėja kraujagyslių apnašų, širdis aprūpinama būtinomis maistinėmis medžiagomis, normalizuojasi kraujospūdis ir sumažėja kraujo krešulių susidarymo rizika. Visos šios medžiagos taip pat palaiko ir palaiko mūsų odą sveiką ir jaunatvišką.


Kofermentas Q10 su Selenu
Kofermentas Q10 ir Selenas sąveikauja tarpusavyje, todėl prasminga ir logiška juos vienu metu įtraukti į šiuolaikinių žmonių mitybą. Selenas yra būtinas kofermento Q10 sintezės metaboliniame kelyje, o pastarasis reikalingas seleno inkorporavimui į fermentus, kurių veikimui reikalingas selenas. Seleno trūkumas taip pat neigiamai veikia viduląstelinį kofermento Q10 pasiskirstymą. Selenas svarbus imuninei sistemai, skydliaukės funkcijai, ląstelių apsaugai nuo oksidacinio streso ir spermos gamybai, taip pat padeda palaikyti sveikus plaukus ir nagus.

Biostile Mikrokapsuliuotame Q10 su Selenu Kofermentas Q10 ištirpinamas alyvuogių aliejuje, po to kapsulėmis apgaubiamas polisacharidų ir baltymų apvalkale ir džiovinamas žemesnėje nei užšalimo temperatūroje. Tokios mikrokapsulės yra stabilios rūgštinėje ir neutralioje aplinkoje ir yra atsparios skilimui skrandyje. Kad poveikis būtų dar geresnis, į produktą pridėta vitaminų A, C ir E, kurie taip pat pasižymi antioksidaciniu poveikiu.

Viachole® fiber skaidulos

Šiuolaikinis gyvenimo būdas, apie kurį kalbėjome, blogina virškinamojo trakto ir kepenų veiklą. Kai virškinimo trakte pradeda kauptis atliekos, prasideda puvimas ir pilvo pūtimas. Netinkamai apdorotos medžiagos taip pat patenka į kraują ir gali sukelti ligas. Su Viachole® fiber skaidulomis norime pasiūlyti jums produktą, kuris, kaip įrodyta, mažina cholesterolio kiekį ir kūno svorį.

Šiandien mes nevartojame pakankamai skaidulų, todėl šiame produkte sujungėme keturių rūšių skaidulas, kad jos padėtų pašalinti atliekas iš žarnyno ir suaktyvintų peristaltiką, kad iš virškinamojo trakto būtų pašalintos atliekos, surištų riebalus žarnyne ir pirmiausia sumažintų cholesterolio kiekį kraujyje. Jos taip pat veikia kaip prebiotikai – teikia maistą naudingoms žarnyno bakterijoms ir reguliuoja žarnyno mikrobiotą. Be to, jos pašalina senas apnašas žarnyne, išvalo žarnyno lasteles ir taip pagerina maistinių medžiagų įsisavinimą.

Dabar imkitės veiksmų!

Esame tikri, kad tai, ką parengėme, padės jums įgyvendinti bent pusę mūsų kartu sudaryto sveikatos ir gerovės plano. Taip pat tikime, kad kita pusė dabar tekės šiek tiek lengviau 😉. Kur jau yra mano treneriai?

Biostile – jūsų sveikata, mūsų rūpestis!