Bičių pienelis su žuvų kolagenu, omega 3, 6 ir 9, dygminų aliejumi ir raudonųjų vynuogių sėklų aliejumi, sujungti į vieną produktą Immune Power kapsulėse, padeda stiprinti imuninę sistemą, padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje, padeda esant menopauzės problemoms, malšina menopauzės skausmus,…

Fizinė, psichinė ir socialinė gerovė yra didžiausia kiekvieno žmogaus vertybė. Jėga, gera savijauta, stipri imuninė sistema, valia ir energija yra vieni geidžiamiausių kiekvieno iš mūsų palydovų. Vis dėlto rudenį ir šaltesniais mėnesiais jie taip pat dažnai pasislepia.

Žmonės yra susiję su gamta ir jos ritmais. Todėl viską, ko reikia mūsų organizmui, galima rasti gamtoje. Kadangi organizmas yra sudėtinga “mašina”, jam reikia tinkamo derinio ingredientų, kurie būtini normaliam jo funkcionavimui. 

Kaip galime padėti organizmui sustiprinti imuninę sistemą?

Immune Power kapsulėse yra įvairių veikliųjų medžiagų, kurios padeda stiprinti imuninę sistemą, imunitetą, vaidina svarbų vaidmenį tinkamai širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, taip pat palengvina daugelį negalavimų.

Pagrindinė Immune Power kapsulių sudedamoji dalis yra bičių pienelis. Bičių pienelis yra viena geriausių natūralių medžiagų ir vienas geriausiai ištirtų bičių produktų, kuris teigiamai veikia imuninę sistemą, savijautą ir gyvybiškumą. Būtent dėl šių teigiamų savybių jis dažnai naudojamas maisto papilduose.

Su bičių pieneliu buvo atlikti įvairūs klinikiniai tyrimai, o jo teigiamas poveikis buvo ne kartą patvirtintas. Tikrai, bičių pienelis yra tikras karalių maistas. Bičių motinėlės, kurios maitinasi bičių pieneliu, gyvena 45 kartus ilgiau nei kitos bitės. Tai įrodo, kad bičių pienelis gali turėti teigiamą poveikį gyvenimo kokybei ir kartu atitolinti senėjimo padarinius, padėti stiprinti imuninę sistemą, mažinti uždegimų tikimybę organizme ir neigiamą oksidacinio streso poveikį.

Bičių pienelio pavadinimas kilęs nuo to, kad bitės juo maitina savo bičių motinėles. Kai kurie žmonės bičių pienelį vartoja kaip vaistą. Tačiau nepainiokite bičių pienelio su bičių žiedadulkėmis, bičių vašku ar propoliu.

Bičių pienelis gali sustiprinti natūralų organizmo imuninį atsaką į svetimas bakterijas ir virusus, t. y. bičių pienelyje esančios riebalų rūgštys stimuliuoja antibakterinį aktyvumą, kuris gali sumažinti infekcijų dažnumą ir palaikyti imuninę funkciją.

Be bičių pienelio, Immune Power sudėtyje taip pat yra omega 3, omega 6 ir omega 9 riebalų rūgščių. Šių riebalų rūgščių organizmas negali pasigaminti, todėl jos turi būti gaunamos su maistu. Pagrindiniai omega-3 riebalų rūgščių šaltiniai yra žuvis, ypač riebi žuvis, jos aliejus ir maisto papildai.  Iš visų sveikatai naudingų omega-3 riebalų rūgščių teigiamas poveikis sveikatai yra labiausiai ištirtas ir moksliškai patvirtintas – tai teigiamas poveikis normaliai širdies veiklai, cholesterolio kiekio reguliavimui, o kartu su omega-6 riebalų rūgštimis – smegenų veiklai ir vystymuisi.

Vynuogių sėklų aliejus, žuvų kolagenas ir dygminų aliejus sėkmingai papildo Immune Power kapsulių veiksmingumą.

Žuvų kolagenas Immune Power kapsulėse

Kolagenas yra organizme esantis baltymas, tačiau su amžiumi jo pradeda stigti. Kolageno trūkumas ypač pastebimas odoje, plaukuose, lūžinėjančiuose naguose ir sąnarių skausmuose. Kolagenas yra universalus ir turi daug teigiamo poveikio, todėl maisto papildai su kolagenu yra populiarūs tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų.

Immune Power sudėtyje esantis jūrinis arba žuvų kolagenas yra natūralus baltymų šaltinis, be to, jis atlieka svarbų vaidmenį palaikant ir atkuriant kaulus ir kremzles.

Immune Power sudėtyje yra visi svarbūs ingredientai, užtikrinantys gerą fizinę ir psichinę savijautą bei sustiprintą imuninę sistemą. Be bičių pienelio, dygminų aliejaus, raudonųjų vynuogių sėklų aliejaus ir žuvų kolageno, jame yra natūralių glikozaminoglikanų, omega riebalų rūgščių, flavonoidų ir dekeno rūgšties šaltinių. Jame taip pat yra linolo rūgšties, kuri padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje.


 

Biostile – Jūsų sveikata – mūsų rūpestis.